Stomatologia pod mikroskopem Radom

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

Leczenie zębów pod mikroskopem, jest jedną z nowoczesnych metod wykorzystywanych w Profesjonalnych Klinikach Stomatologicznych. Dzięki wysokiej precyzji mikroskopu, lekarz prowadzący leczenie może zapewnić duże bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność zabiegu.

Dzięki wykorzystaniu mikroskopu, stomatolog ma możliwość precyzyjnych działań w polu zabiegowym którego powierzchnia wynosi zaledwie 1x1mm. Dzięki tej precyzji, stomatolog bezbłędnie może odnaleźć wszystkie kanały, następnie dokładnie je wyczyścić i opracować, by na końcu szczelnie wypełnić. Leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu to nie jedyna opcja. Dzięki pomocy mikroskopu, lekarz jest również w stanie zamknąć perforację korzenia lub dna komory zęba.

W jakich zabiegach wykorzystuje się mikroskop?

Mikroskop znajdujący się w naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, jest wykorzystywany przy wielu zabiegach. Najpopularniejsze z nich to:

 • leczenie kanałowe (endodoncja),
 • chirurgia stomatologiczna,
 • protetyka,
 • choroby przyzębia i błon śluzowych.

Oprócz powyższych zabiegów, mikroskop pozwala wykonać dokładną resekcję wierzchołków korzeni zębów, pozwala obejrzeć i zrewidować rany poekstrakcyjne, a także jest nieocenioną pomocą przy lokalizowaniu złamanych fragmentów zębów w czasie zabiegów chirurgicznych.

W naszym gabinecie wykonujemy profesjonalne zabiegi stomatologiczne. Pracujemy wyłącznie z doświadczonymi specjalistami, którzy mają bogate doświadczenie i praktykę. Ponadto do przeprowadzenia oferowanych przez naszą klinikę stomatologiczną w Radomiu Korona Dent, zabiegów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt wysokiej jakości.

Zapisanie się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym to gwarancja komfortu oraz skuteczności leczenia. Oczywiście w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu (tutaj stacjonuje nasz gabinet). Oferujemy także działania profilaktyczne, zapobiegające problemom z chorobami zębów oraz poprawę estetyki swojego uzębienia.

Specjalizujemy się w przywracaniu pięknego, a przede wszystkim zdrowego uśmiechu. Wykonujemy zabiegi wybielania, gdzie dopasowujemy odpowiednią metodę wybielania. Przeprowadzamy piaskowanie i skaling, ale także wykonujemy fluoryzację zębów, dla jeszcze lepszych efektów. Oczywiście podstawą do przeprowadzenia poszczególnych zabiegów stomatologicznych jest konieczność wyleczenia zębów i ubytków.

Leczenie pod mikroskopem co to właściwie jest?

Używanie mikroskopu kojarzy się głównie z medycyną laboratoryjną. Okazuje się, że w gabinecie dentystycznym, ten sprzęt znajduje znakomite zastosowanie. Pomaga leczyć zęby kanałowo. Mikroskop umożliwia precyzyjne odnalezienie wszystkich kanalików zębowych, które mogą nie być widoczne na pierwszy rzut oka. Dzięki temu, że przy użyciu mikroskopu mamy możliwość powiększenia obrazu leczonego zęba, jesteśmy w stanie podejść do zabiegu precyzyjnie. Z dokładnością oczyszczamy wszystkie kanaliki i wypełniamy je. Mikroskop pozwala nie tylko na precyzję wykonania zabiegu leczenia kanałowego, ale to, co najważniejsze, chyba dla wszystkich z nas, to skrócenie czasu leczenia zębów.

Nie zawsze mikroskop będzie konieczny do wykorzystania. Zanim podejmiemy decyzję o metodzie leczenia, dokładnie analizujemy każdy przypadek. Być może okaże się, że w Twoim przypadku nie zajdzie konieczność wykonania zabiegu leczenia kanałowego pod mikroskopem. W Radomiu w naszym gabinecie przeprowadzamy dokładną weryfikację stanu uzębienia i dopasujemy odpowiednią metodę leczenia, zapewniając pacjentowi maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Co widać pod mikroskopem?

Korona Dent świadczy usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem jakościowych urządzeń i sprzętów. Pewnie intrygujący jest obraz pod mikroskopem. Co właściwie widzi lekarz stomatolog, kiedy proponuje leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu, w naszym gabinecie stomatologicznym? Otóż pod mikroskopem dokładnie widać całą komorę zęba, wraz z wszystkimi kanalikami. Taki obraz pozwala zweryfikować stan zęba, a także podjąć konkretne działanie. Dawniejsze metody leczenia stosowane w gabinetach nie były na tyle skuteczne, ponieważ nie wszystko było widoczne gołym okiem. Jeśli komora zębowa nie została oczyszczona prawidłowo i dokładnie, pomimo wdrożenia leczenia, stan chorobowy nadal postępował. Leczenie kanałowe pod mikroskopem (Radom to, tutaj znajdą Państwo pomoc w naszym gabinecie Korona Dent) gwarantuje przeprowadzenie zabiegu w sposób precyzyjny, a samo leczenie jest skuteczne. Czas wykonania takiego zabiegu, dzięki temu, że w naszym gabinecie wykorzystujemy mikroskop, również skraca się do minimum.

Warto wiedzieć, że dzięki leczeniu kanałowemu pod mikroskopem w Radomiu w naszym gabinecie, możecie Państwo uratować zęby, które wedle dawniejszych metod leczenia byłyby spisane na straty. Nie ma potrzeby usuwania zębów, skoro nowoczesne metody i sprzęty pomagają w stu procentach wyleczyć stan chorobowy i wypełnić ubytki.

Czy to boli?

Eliminacja dolegliwości bólowych jest kluczowa w leczeniu zębów. Nie ma powodu, by obawiać się wizyty w gabinecie dentystycznym na leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu, ponieważ wszystko odbywa się w znieczuleniu. Środek znieczulający, który stosujemy, jest skuteczny i eliminuje dolegliwości bólowe. Dzięki niemu każdy wykonywany zabieg jest bezpieczny, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Jeśli obawiasz się bólu, u nas o nim zapomnisz.

Komfort i dobre samopoczucie pacjenta, a przede wszystkim jego zdrowie i zadowolenie to najważniejsze czynniki, o które dbamy. W naszej klinice stomatologicznej wykonujemy zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem w Radomiu w krótkim czasie. Zabieg ten trwa zwykle około godziny, do dwóch godzin. Dzięki temu, że stosujemy narzędzia najwyższej jakości i sprzęt, jakim jest mikroskop, możemy łatwo dotrzeć do wszystkich zakamarków komory zębowej, usuwając zmiany chorobowe.

Wykorzystanie mikroskopu będzie konieczne u pacjentów, których kanały w komorze zęba są bardzo wąskie i kręte. Leczenie takiego zęba tradycyjną metodą byłoby trudne i możliwe, że nie dałoby oczekiwanego efektu. Wszelkie anatomiczne anomalie w budowie zęba najłatwiej i najszybciej jest leczyć pod mikroskopem. Mikroskop dokładnie odsłania wszelkie nietypowe “zakamarki” kanałów zębowych. Wówczas specjalista z naszej kliniki może odpowiednio rozpocząć procedurę leczenia kanałowego.

Strach przed leczeniem kanałowym pod mikroskopem nie powinien występować. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, bezbolesny (ponieważ stosujemy odpowiednie znieczulenie), a przede wszystkim skuteczny. Naszych chirurgów stomatologów z Radomia, protetyków i innych specjalistów, którzy zajmują się protetyką w Radomiu, jak i innymi zabiegami (np.: wybielaniem zębów w Radomiu) cechuje pełen profesjonalizm, dzięki czemu pacjent może się czuć zaopiekowany.

 

Po piękny uśmiech zapraszamy do nas!

Zakres usług gabinetu stomatologicznego w Radomiu jest bardzo szeroki. Sprawdź, jakie usługi świadczą dentyści.

rodzina

Profilaktyka

Warto dbać o swoje zęby, nie tylko, gdy odczuwasz ból i dyskomfort, pomoże w tym nasz dentysta w Radomiu. Działania profilaktyczne przeprowadzane przez doświadczonych dentystów w gabinecie dentystycznym w Radomiu pozwolą Ci cieszyć się pięknym uśmiechem bez ubytków.

leczenie zębów

Leczenie

Nowoczesny sprzęt, jakim dysponuje klinika dentystyczna w Radomiu, jest niezastąpiony także podczas leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej. Eliminacja ubytków jest również konieczna przed wykonaniem zabiegów w ramach stomatologii estetycznej.

licówki

Protetyka

Gabinet stomatologiczny oferujący m.in. piaskowanie zębów w Radomiu świadczy również usługi protetyczne. Wykonujemy korony i mosty cyfrowe, licówki pełnoceramiczne oraz wkłady i nakłady protetyczne (inlay i onlay), i protezy bezklamrowe - na zatrzaskach.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem jamy ustnej przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz lup i mikroskopu.

W ramach naszych usług oferujemy:

 • ekstrakcję zębów,
 • usuwanie "ósemek",
 • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych,
 • usuwanie torbieli,
 • resekcję korzeni,
 • zabiegi implantologiczne
 • korekta tkanek miękkich i tkanki kostnej w celu przygotowania przed leczeniem protetycznym i implantologicznym

W gabinecie możesz skorzystać z leczenia operacyjnego, które dentyści przeprowadzają przy użyciu lup, mikroskopu i innego specjalistycznego sprzętu. Takie zabiegi są niezbędne, jeśli zachodzi konieczność usunięcia ósemek, resekcji torbieli, operacyjnego usunięcia zębów zatrzymanych. Chirurgia stomatologiczna to także ważny element leczenia implantologicznego i protetycznego.

Stomatologia pod mikroskopem

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, dysponujemy nowoczesnym mikroskopem, dzięki któremu możemy wykonywać zabiegi, z bardzo dużą dokładnością. Między innymi leczenie kanałowe w Radomiu przeprowadzamy z wykorzystaniem tego specjalistycznego sprzętu. Najpopularniejsze zabiegi z wykorzystaniem mikrokopu to:

 • leczenie kanałowe (endodoncja)
 • chirurgii stomatologicznej
 • przy leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej

Oferta gabinetu w Radomiu jest bardzo szeroka, a nasi dentyści są gotowi na najtrudniejsze wyzwania!