🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Jesteśmy KoronaDent

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Nakładki Ortodontyczne Radom

Nakładki ortodontyczne to nowość w świecie ortodoncji. Nakładki PRO SMILE to przezroczyste aparaty korekcyjne, które w bezbolesny i komfortowy sposób przesuwają zęby.

Nakładki ortodontyczne możesz zdejmować w dowolnym momencie bez konieczności wizyty u dentysty.
Dzięki nakładkom PRO SMILE zęby nie tylko zostaną bezboleśnie wyprostowane, ale również skraca się czas leczenia.
Za pomocą nakładek PRO SMILE jesteśmy w stanie skorygować niewielkie i średnie niedoskonałości zębów. Czas leczenia zależy od konkretnego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

Jak wygląda leczenie nakładkami?

 

1. KONSULTACJA ORTODONTYCZNA

Leczenie zaczyna się od konsultacji, podczas której stomatolog wykona skanowanie Twoich zębów w technologii 3D. Cały proces jest bezbolesny i trwa maksymalnie kilkanaście minut.

2. INDYWIDUALNY PLAN LECZENIA
Na podstawie wykonanego skanu, stomatolog pokaże Ci jak docelowo będą wyglądały Twoje zęby. Dowiesz się wszystkiego o czasie trwania oraz koszcie pełnej terapii.
3. Noszenie nakładek

Po akceptacji planu leczenia, zostaną dla Ciebie przygotowane nakładki wraz z instrukcją ich użytkowania.

Co musisz wiedzieć o nakładkach.

  • Każda para nakładek musi być noszona przez 2 tygodnie. Nakładki należy nakładać w kolejności chronologicznej. Aby uniknąć pomyłki, plastikowe woreczki oraz poszczególne nakładki są oznaczone kolejnymi numerami. Dodatkowo, nakładki posiadają również oznaczenie OK oraz UK. Nakładki oznaczone OK zakłada się na szczękę górną, a nakładki UK są przeznaczone do założenia na żuchwę.

  • Nakładki należy wymieniać samodzielnie co 2 tygodnie i nosić je co najmniej przez 22 godziny na dobę.

  • Raz na dwa miesiące należy zgłosić się na kontrolę do swojego stomatologa. Ma to znaczenie przede wszystkim dla przyznania gwarancji PRO SMILE.

  • Podczas noszenia nakładek PRO SMILE dbaj o higienę jamy ustnej, myj regularenie nakladki zimną wodą i pamietaj o ich zdejmowaniu do posiłków.

  • Dla utrwalenia efektu estetycznego nakładek PRO SMILE, zalecamy stosowanie naszego aparatu retencyjnego, który otrzymasz wraz z nakładkami. Aparat zakłada się bezpośrednio po leczeniu i nosi przez pierwszych 6 tygodni dokładnie tak samo jak nakładki korekcyjne. Po tym okresie, zakłada się go już tylko na noc. Aparat retencyjny pomaga zębom przyzwyczaić się do nowej pozycji oraz utrwalić efekt leczenia.

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Zostań naszym następnym Zadowolonym Klientem

Warto zaufać dentystom, którzy doskonale znają się na swojej pracy i zapewnią Ci kompleksowe wsparcie, niezależnie od tego, czy zgłaszasz się do gabinetu stomatologicznego czy interesuje Cię stomatologia estetyczna.