🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Jesteśmy KoronaDent

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Korony i Mosty cyfrowe Radom

PROTETYKA CYFROWA to najdoskonalsze rozwiązanie koron i mostów!

Korony protetyczne niemal w 100% przypominają naturalne zęby.
Stosuje się je w przypadku bardzo zniszczonego uzębienia, po leczeniu kanałowym oraz w formie mostu do uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów.
Najnowocześniejszym rozwiązaniem są porcelanowe korony cyfrowe, wykonywane w systemie Lava.

Korony cyfrowe Lava, to uzupełnienia bez metalu, spełniające wszystkie, estetyczne oczekiwania Pacjentów.

Innowacyjność koron cyfrowych wynika z dwóch głównych elementów:

  1. zastosowania wspomagania komputerowego, przy ich projektowaniu i wykonywaniu (CAD/CAM),
  2. stosowanego materiału, którym jest tlenek cyrkonu.
 
Z połączenia tych dwóch czynników, wynika szereg zalet koron cyfrowych LAVA: estetyka, precyzja, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Estetyka w każdym uzupełnieniu cyfrowym jest doskonała.

System LAVA

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, wykorzystujemy innowacyjny system LAVA. System ten, oparty jest na technologii cyfrowej CAD/CAM, który pozwala na wykonywanie pełnoceramicznych uzupełnień protetycznych.
Zastosowanie systemu LAVA, pozwala na wykonywanie biozgodnych, naturalnie wyglądających i estetycznych uzupełnień.

Co wyróżnia system LAVA?

Tradycyjne korony zawierają w sobie metal co sprawia, że mają ciemne zabarwienie i nie przepuszczają światła. Na szczęście, korony i mosty LAVA, są wykonywane z naturalnych materiałów i niemal w 100% przypominają prawdziwe zęby. Dzięki systemowi LAVA, nawet uśmiechając się w pełnym słońcu nikt nie odróżni ich od naturalnych zębów.

Oprócz tego, pełnoceramiczne korony i mosty Lava, są bezpieczne dla alergików, a dzięki precyzyjnemu skanowaniu i cyfrowemu projektowaniu każdej podbudowy, korony idealnie pasują do zęba – nie poczujesz żadnej różnicy!

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Licówki pełnoceramiczne Radom

Jeżeli chcesz w szybki i bezbolesny sposób poprawić wygląd swojego uśmiechu, to zastosowanie licówek wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

Dzięki wykorzystaniu licówek pełnoceramicznych, jesteśmy w stanie w jednym momencie rozwiązać problem nieestetycznych przebarwień, z którymi nie poradzi sobie nawet inwazyjne wybielanie zębów. Dobrze przygotowane i założone licówki, poprawią kształt i kolor przedniej powierzchni zębów. Licówki w Radomiu, w gabinecie Korona Dent zwykle zakładamy na zęby od 1 do 3, 4, 5, a nawet 6, w każdym łuku zębowym.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że licówki w Radomiu, pełnoceramiczne są najmniej inwazyjną metodą kosmetycznej odbudowy uzębienia. Każda licówka pełnoceramiczna przypomina kształtem cienki płatek, który nakłada się na zewnętrzną, wargową część zębów pacjenta.

Przyklejanie licówek – Radom

Przygotowując ząb do licówek, powierzchnia zęba jest minimalnie opracowywana – szlifowana – lub wcale. Te cieniutkie porcelanowe nakładki – płatki porcelany – przyklejone są na własne zęby, co sprawia, że Twój uśmiech będzie promienny i jasny.

Licówka pełnoceramiczna ma podobną budowę jak naturalny ząb, czyli zbudowana jest z warstwy szkliwa oraz z zębiny porcelanowej. Na chwilę obecną, jest to najdoskonalszy i najzdrowszy naturalny materiał dla tkanek naszych zębów.

Dlaczego warto założyć licówki?

Licówki w Radomiu pozwalają przede wszystkim szybko i małoinwazyjnie poprawić wygląd naturalnych zębów. Jest to więc idealny wybór dla osób, które nie są zadowolone ze stanu swojego uzębienia – na przykład z jego kształtu lub koloru.

Śnieżnobiały równy uśmiech może poprawiać pewność siebie i stanowi wizytówkę jego właściciela. Właśnie dlatego z licówek już od lat korzystają przedstawiciele branży medialnych, aktorzy, prezenterzy czy biznesmeni.

Obecnie licówki (Radom – tutaj je wykonujemy) są znacznie bardziej dostępne. Może się na nie zdecydować każdy, kto chce poprawić wygląd swojego uzębienia bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Zwykle nie ma przeciwwskazań do ich założenia, a proces przygotowania się do zabiegu nie jest uciążliwy dla pacjenta. Jedyne, co należy wykonać przed zabiegiem założenia licówek w Radomiu, to wyleczenie ubytków w zębach. Nie możemy założyć licówek na zęby objęte próchnicą. Przed zabiegiem zalecane jest również wykonanie piaskowania zębów i skalingu. Skaling to zabieg usuwania kamienia nazębnego. Tak przygotowane uzębienie będzie gotowe do założenia licówek. W Radomiu w naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy bardzo dużo zabiegów z wykorzystaniem licówek pełnoceramicznych. Cieszą się one bardzo dużym powodzeniem. Licówki można dopasować nie tylko pod względem idealnego koloru uzębienia, ale również i kształtu. Z tego względu popularność tego produktu wzrasta. W łatwy, prosty i nieinwazyjny sposób można sprawić, że uzębienie będzie miało piękny kształt i jasny kolor. Poza tym licówki w Radomiu to nie tylko popularna metoda na piękny uśmiech. Materiał wykorzystany do produkcji licówek sprawia, że wyglądem przypominają naturalny zęby. Są więc trudne do wykrycia przez osoby trzecie. Nie trzeba przekonywać, że zabieg klejenia licówek daje niesamowite efekty, a co najważniejsze wpływa na pewność siebie pacjenta.

Dlaczego warto zdecydować się na licówki?

  1. Idealnie naśladują wygląd naturalnych zębów.
  2. To najzdrowszy dla pacjenta sposób poprawienia wyglądu zębów.
  3. Ich założenie jest małoinwazyjne.
  4. Zabieg nakładania licówek nie wiąże się z bólem ani dyskomfortem.
  5. Zapewniają długotrwały efekt estetycznego uzębienia.
 
Jeśli masz wątpliwości dotyczące takiego zabiegu, warto skonsultować je ze specjalistą. Protetyk wyjaśni Ci dokładny przebieg procesu oraz doradzi, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Gwarancja komfortu i skuteczności w Korona Dent

Gabinet Korona Dent w Radomiu to miejsce, w którym zajmujemy się zakładaniem licówek już od wielu lat. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie i wykorzystują nowoczesne narzędzia i materiały protetyczne.

W przypadku licówek kluczową kwestią jest ich właściwe dobranie i profesjonalne założenie. Gwarantujemy, że każdy zabieg daje długotrwałe efekty – bez obawy o uszkodzenie nałożonego elementu.

Pacjenci mogą liczyć na kompleksowy zakres usług, które zawsze są poprzedzone wywiadem medycznym oraz rozpoznaniem ich potrzeb i oczekiwań. Przyklejanie licówek w naszym gabinecie nie wiąże się z bólem ani dyskomfortem.

Zadbamy o Twoje dobre samopoczucie i odpowiemy na każde pytanie, które będziesz chciał nam zadać. Warto powierzyć swój uśmiech w ręce profesjonalistów.

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

INLAY I ONLAY Radom

Inlay oraz onlay, są doskonałą alternatywą dla dużych wypełnień. 

Wkłady i nakłady, są rozwiązaniem zbliżonym do koron, ponieważ również w tej metodzie odbudowywania zęba używa się porcelanowego lub kompozytowego elementu, który zastępuje część korony zęba. Zastosowanie metody Inlay oraz onlay, daje nam możliwość uzyskania naturalnie ukształtowanej powierzchni zęba, co nie byłoby możliwe w przypadku zastosowania plomby o dużych rozmiarach.

Jak wykonuje się inlay i onlay

Na samym początku leczenia konieczne jest wyleczenie zęba oraz usunięcie chorych tkanek. Następnie, stomatolog pobiera wyciski, a także określa kolor odbudowy przy wykorzystaniu próbnika kolorów. Gdy lekarz dentysta wykona już wszystkie niezbędne czynności, umieszcza w zębie tymczasowe uzupełnienie, które zabezpiecza ząb do czasu otrzymania z labolatorium gotowego uzupełnienia protetycznego.
Na kolejnej wizycie, tymczasowe uzupełnienie jest usuwane, a w jego miejsce wklejany jest inlay lub onlay.

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Zostań naszym następnym Zadowolonym Klientem

Warto zaufać dentystom, którzy doskonale znają się na swojej pracy i zapewnią Ci kompleksowe wsparcie, niezależnie od tego, czy zgłaszasz się do gabinetu stomatologicznego czy interesuje Cię stomatologia estetyczna.