🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Jesteśmy KoronaDent

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Leczenie Kanałowe Radom

Gabinet Korona Dent w Radomiu to miejsce, w którym możesz skorzystać z leczenia kanałowego oraz innych zabiegów stomatologicznych. Leczenie kanałowe w Radomiu jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów stomatologicznych.

Leczenie kanałowe w Radomiu, nazywane również leczeniem endodontycznym, jest często ostatecznym i jedynym sposobem na uratowanie chorego zęba. Leczenie kanałowe wykonuje się wtedy, gdy doszło do nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba. Nieleczona próchnica może spowodować zapalenie miazgi zęba, a to objawia się konkretnymi symptomami. Jak wygląda leczenie kanałowe w Radomiu?

Podczas leczenia kanałowego, zmieniona chorobowo miazga zostaje całkowicie usunięta z kanałów oraz komory zęba. Jest to konieczne, aby powstrzymać dalszy rozwój chorobowy. Podczas trwania zabiegu, lekarz dentysta wielokrotnie i bardzo dokładnie dezynfekuje i oczyszcza wnętrze i kanały chorego zęba, a następnie wypełnia je odpowiednimi środkami, które wypełniają szczelnie kanały zęba oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. Takie wypełnienie odpowiednim materiałem jest konieczne, aby można było zachować ząb i nie dopuścić do rozwoju bakterii. Ząb, którego miazga zębowa uległa zapaleniu, zostaje bardzo dokładnie oczyszczony, a uszkodzone tkanki (miazga) zostają całkowicie usunięte.

Leczenie kanałowe w Radomiu daje szansę na pozbycie się bólu i dyskomfortu, a przede wszystkim na zachowanie zęba bez konieczności jego ekstrakcji. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent nie będzie już odczuwał bólu ani nie musi mierzyć się ze skutkami ekstrakcji zęba, co też nie należy do najprzyjemniejszych.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej w Radomiu wykorzystujemy wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, lupy oraz mikroskop. Odpowiedni sprzęt, wiedza, a także wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nie ma dla nas przypadków beznadziejnych. Dzięki tym urządzeniom oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie przeprowadzić leczenie kanałowe pod mikroskopem.

Dzięki zastosowaniu mikroskopu stomatolog ma możliwość wykonywania bardzo precyzyjnych działań i z łatwością jest w stanie odnaleźć i dokładnie wyczyścić wszystkie kanały. Leczenie kanałowe w Radomiu przy użyciu mikroskopu jest skuteczne i całkowicie bezbolesne.

Kiedy trzeba rozpocząć leczenie kanałowe?

Najpowszechniejszym wskazaniem do rozpoczęcia leczenia kanałowego zęba jest nieodwracalne i bardzo zaawansowane zapalenie miazgi zęba. Zdarza się, że bagatelizowany problem z próchnicą doprowadza do zapalenia miazgi zęba. Taki stan rzeczy jest zazwyczaj powikłaniem po nieleczonej próchnicy. Stosunkowo łatwo rozpoznać, że z naszym zębem nie dzieje się najlepiej. Typowymi objawami zapalenia miazgi zęba jest znaczna wrażliwość na zmiany temperatury oraz uczucie nacisku. Dzieje się tak, gdy spożywa się ciepłe lub zimne napoje, a także podczas przeżuwania pokarmu.

Charakterystyczne uczucie ucisku może być odczuwane jako ból. Po czym poznasz, że przyda Ci się leczenie kanałowe w Radomiu? Jednym słowem mówiąc, kiedy czujesz, że ząb jest wrażliwy na ciepło, zimno, słodki smak lub czujesz dyskomfort przy dotyku, wtedy prawdopodobnie czeka Cię leczenie kanałowe. Możesz sam przekonać się, czy Twój ząb nie potrzebuje leczenia kanałowego w Radomiu, poprzez delikatne naciśnięcie. Kiedy wyczujesz ból, dyskomfort lub ząb się poruszy, wtedy już wiesz, że trzeba zareagować.

Leczenie kanałowe (Radom to lokalizacja naszej siedziby, gdzie przyjmujemy od poniedziałku do soboty), przeprowadza się również u pacjentów z widocznymi zmianami okołowierzchołkowymi oraz u pacjentów z martwicą miazgi zęba. Okazuje się, że zmiany chorobowe w miazdze zębowej nie spisują na straty zęba, a dzięki leczeniu kanałowemu w Radomiu można skutecznie wyleczyć ząb bez konieczności jego usunięcia.

Jakie są inne wskazania do leczenia kanałowego?

Istnieje szereg symptomów, które mogą świadczyć o stanie chorobowym wymagającym leczenia kanałowego. Objawy, które wskazują na to, że doszło do zapalenia miazgi zębowej, są dość łatwe do rozpoznania. Pacjenci, którzy zgłaszają się do naszego gabinetu w Radomiu, aby poddać się zabiegowi leczenia kanałowego, najczęściej skarżą się na:

 • uciążliwy i promieniujący ból zęba,
 • ropną przetokę na dziąśle,
 • opuchnięte dziąsło (bolesne),
 • zmianę koloru zęba,
 • rozchwianie zęba,
 • głęboki ubytek.
 

Każdy z tych symptomów może wskazywać na konieczność zastosowania leczenia kanałowego. Radom to miasto, w którym przyjmujemy pacjentów nie tylko na zabieg leczenia kanałowego, świadczymy także usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej i nie tylko. Przed każdym zabiegiem wykonujemy dokładną diagnostykę, aby określić źródło problemu i dobrać do niego metody leczenia.

Jak przebiega leczenie kanałowe?

Leczenie kanałowe w Radomiu składa się kilku etapów. Ich kolejność jest bardzo istotna dla skuteczności podjętych działań leczniczych.

Zabieg obejmuje następujące czynności:

 • wykonanie zdjęcia rentgenowskiego i tomografii komputerowej
 • przeprowadzenie badania
 • nałożenie koferdamu, czyli arkuszu lateksu zapobiegającego przedostawaniu się do zęba bakterii z jamy ustnej,
 • czyszczenie i kształtowanie, czyli usunięcie zainfekowanej miazgi z wnętrza zęba,
 • irygacja, czyli zastosowanie płynów dezynfekujących i osuszenie kanałów korzeniowych,
 • wypełnienie, czyli odbudowanie ubytku.

Profesjonalne leczenie kanałowe w Radomiu nie może pominąć żadnego z wymienionych etapów. Jedynie kompleksowe zadbanie o wnętrze uszkodzonego zęba daje pewność, że zabieg przyniesie oczekiwany efekt. Dla nas najważniejszy jest pacjent, jego komfort i zdrowie jego uzębienia.

Podczas leczenia kanałowego wykorzystujemy nowoczesny mikroskop, który daje możliwość bardzo precyzyjnego działania wewnątrz leczonego zęba.

Jak się przygotować do leczenia kanałowego?

Zastanawiasz się, jak przygotować się do leczenia kanałowego w Radomiu? Taki zabieg nie wymaga od Ciebie stosowania żadnej specjalistycznej procedury. Nie musisz obawiać się przebiegu leczenia. Lekarz przed przystąpieniem do jego wykonania przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny dotyczący Twojego stanu zdrowia i ewentualnych alergii. Jest to konieczne, aby proces leczenia przyniósł oczekiwany efekt. Wywiad medyczny pozwoli dopasować odpowiednią metodę leczenia.
Leczenie kanałowe w Radomiu zawsze jest poprzedzone wykonaniem zdjęcia rentgenowskiego oraz tomografii komputerowej. Tomografia pozwala dokładnie ocenić, ile kanałów korzeniowych ma leczony ząb i jaki mają one kształt. Bez tomografii komputerowej trudno byłoby ocenić konieczne parametry, a także przeprowadzić leczenie kanałowe.

Nie musisz również obawiać się bólu i dyskomfortu. Strach, a niekiedy panika przed wizytą jest zupełnie bezzasadna, ponieważ stosujemy profesjonalne znieczulenie, dzięki któremu ból nie jest absolutnie wyczuwalny przez pacjenta. Leczenie kanałowe w Radomiu standardowo odbywa się w znieczuleniu. Dlatego nie warto zwlekać z wizytą, jeśli niepokoi Cię stan uzębienia lub odczuwasz jeden, lub kilka wymienionych wyżej symptomów.

Warto wiedzieć, że leczenie kanałowe w Radomiu daje szansę na całkowite wyleczenie chorego zęba, a także na jego zachowanie. Unikasz więc konieczności ekstrakcji i uzupełniania braków przy pomocy implantów lub innych metod protetycznych. Chory ząb nie musi przesądzać o ekstrakcji. Nawet przy zapaleniu miazgi zębowej można skutecznie leczyć próchnicę poprzez leczenie kanałowe w Radomiu bez konieczności usunięcia zęba. Mało tego, nawet martwica miazgi zębowej nie skazuje pacjenta na ekstrakcję, czyli usuwanie zęba, a każdy przypadek warto skonsultować z profesjonalistą.

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Stomatologia pod mikroskopem Radom

Leczenie zębów pod mikroskopem, jest jedną z nowoczesnych metod wykorzystywanych w Profesjonalnych Klinikach Stomatologicznych. Dzięki wysokiej precyzji mikroskopu, lekarz prowadzący leczenie może zapewnić duże bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność zabiegu.

Dzięki wykorzystaniu mikroskopu, stomatolog ma możliwość precyzyjnych działań w polu zabiegowym którego powierzchnia wynosi zaledwie 1x1mm. Dzięki tej precyzji, stomatolog bezbłędnie może odnaleźć wszystkie kanały, następnie dokładnie je wyczyścić i opracować, by na końcu szczelnie wypełnić. Leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu to nie jedyna opcja. Dzięki pomocy mikroskopu, lekarz jest również w stanie zamknąć perforację korzenia lub dna komory zęba.

W jakich zabiegach wykorzystuje się mikroskop?

Mikroskop znajdujący się w naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, jest wykorzystywany przy wielu zabiegach. Najpopularniejsze z nich to:

 • leczenie kanałowe (endodoncja),
 • chirurgia stomatologiczna,
 • protetyka,
 • choroby przyzębia i błon śluzowych.

Oprócz powyższych zabiegów, mikroskop pozwala wykonać dokładną resekcję wierzchołków korzeni zębów, pozwala obejrzeć i zrewidować rany poekstrakcyjne, a także jest nieocenioną pomocą przy lokalizowaniu złamanych fragmentów zębów w czasie zabiegów chirurgicznych.

W naszym gabinecie wykonujemy profesjonalne zabiegi stomatologiczne. Pracujemy wyłącznie z doświadczonymi specjalistami, którzy mają bogate doświadczenie i praktykę. Ponadto do przeprowadzenia oferowanych przez naszą klinikę stomatologiczną w Radomiu Korona Dent, zabiegów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt wysokiej jakości.

 

Zapisanie się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym to gwarancja komfortu oraz skuteczności leczenia. Oczywiście w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu (tutaj stacjonuje nasz gabinet). Oferujemy także działania profilaktyczne, zapobiegające problemom z chorobami zębów oraz poprawę estetyki swojego uzębienia.

Specjalizujemy się w przywracaniu pięknego, a przede wszystkim zdrowego uśmiechu. Wykonujemy zabiegi wybielania, gdzie dopasowujemy odpowiednią metodę wybielania. Przeprowadzamy piaskowanie i skaling, ale także wykonujemy fluoryzację zębów, dla jeszcze lepszych efektów. Oczywiście podstawą do przeprowadzenia poszczególnych zabiegów stomatologicznych jest konieczność wyleczenia zębów i ubytków.

Leczenie pod mikroskopem co to właściwie jest?

Używanie mikroskopu kojarzy się głównie z medycyną laboratoryjną. Okazuje się, że w gabinecie dentystycznym, ten sprzęt znajduje znakomite zastosowanie. Pomaga leczyć zęby kanałowo. Mikroskop umożliwia precyzyjne odnalezienie wszystkich kanalików zębowych, które mogą nie być widoczne na pierwszy rzut oka. Dzięki temu, że przy użyciu mikroskopu mamy możliwość powiększenia obrazu leczonego zęba, jesteśmy w stanie podejść do zabiegu precyzyjnie. Z dokładnością oczyszczamy wszystkie kanaliki i wypełniamy je. Mikroskop pozwala nie tylko na precyzję wykonania zabiegu leczenia kanałowego, ale to, co najważniejsze, chyba dla wszystkich z nas, to skrócenie czasu leczenia zębów.

Nie zawsze mikroskop będzie konieczny do wykorzystania. Zanim podejmiemy decyzję o metodzie leczenia, dokładnie analizujemy każdy przypadek. Być może okaże się, że w Twoim przypadku nie zajdzie konieczność wykonania zabiegu leczenia kanałowego pod mikroskopem. W Radomiu w naszym gabinecie przeprowadzamy dokładną weryfikację stanu uzębienia i dopasujemy odpowiednią metodę leczenia, zapewniając pacjentowi maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Co widać pod mikroskopem?

Korona Dent świadczy usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem jakościowych urządzeń i sprzętów. Pewnie intrygujący jest obraz pod mikroskopem. Co właściwie widzi lekarz stomatolog, kiedy proponuje leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu, w naszym gabinecie stomatologicznym? Otóż pod mikroskopem dokładnie widać całą komorę zęba, wraz z wszystkimi kanalikami. Taki obraz pozwala zweryfikować stan zęba, a także podjąć konkretne działanie. Dawniejsze metody leczenia stosowane w gabinetach nie były na tyle skuteczne, ponieważ nie wszystko było widoczne gołym okiem. Jeśli komora zębowa nie została oczyszczona prawidłowo i dokładnie, pomimo wdrożenia leczenia, stan chorobowy nadal postępował. Leczenie kanałowe pod mikroskopem (Radom to, tutaj znajdą Państwo pomoc w naszym gabinecie Korona Dent) gwarantuje przeprowadzenie zabiegu w sposób precyzyjny, a samo leczenie jest skuteczne. Czas wykonania takiego zabiegu, dzięki temu, że w naszym gabinecie wykorzystujemy mikroskop, również skraca się do minimum.

Warto wiedzieć, że dzięki leczeniu kanałowemu pod mikroskopem w Radomiu w naszym gabinecie, możecie Państwo uratować zęby, które wedle dawniejszych metod leczenia byłyby spisane na straty. Nie ma potrzeby usuwania zębów, skoro nowoczesne metody i sprzęty pomagają w stu procentach wyleczyć stan chorobowy i wypełnić ubytki.

Czy to boli?

Eliminacja dolegliwości bólowych jest kluczowa w leczeniu zębów. Nie ma powodu, by obawiać się wizyty w gabinecie dentystycznym na leczenie kanałowe pod mikroskopem w Radomiu, ponieważ wszystko odbywa się w znieczuleniu. Środek znieczulający, który stosujemy, jest skuteczny i eliminuje dolegliwości bólowe. Dzięki niemu każdy wykonywany zabieg jest bezpieczny, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Jeśli obawiasz się bólu, u nas o nim zapomnisz.

Komfort i dobre samopoczucie pacjenta, a przede wszystkim jego zdrowie i zadowolenie to najważniejsze czynniki, o które dbamy. W naszej klinice stomatologicznej wykonujemy zabiegi leczenia kanałowego pod mikroskopem w Radomiu w krótkim czasie. Zabieg ten trwa zwykle około godziny, do dwóch godzin. Dzięki temu, że stosujemy narzędzia najwyższej jakości i sprzęt, jakim jest mikroskop, możemy łatwo dotrzeć do wszystkich zakamarków komory zębowej, usuwając zmiany chorobowe.

Wykorzystanie mikroskopu będzie konieczne u pacjentów, których kanały w komorze zęba są bardzo wąskie i kręte. Leczenie takiego zęba tradycyjną metodą byłoby trudne i możliwe, że nie dałoby oczekiwanego efektu. Wszelkie anatomiczne anomalie w budowie zęba najłatwiej i najszybciej jest leczyć pod mikroskopem. Mikroskop dokładnie odsłania wszelkie nietypowe “zakamarki” kanałów zębowych. Wówczas specjalista z naszej kliniki może odpowiednio rozpocząć procedurę leczenia kanałowego.

Strach przed leczeniem kanałowym pod mikroskopem nie powinien występować. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, bezbolesny (ponieważ stosujemy odpowiednie znieczulenie), a przede wszystkim skuteczny. Naszych chirurgów stomatologów z Radomia, protetyków i innych specjalistów, którzy zajmują się protetyką w Radomiu, jak i innymi zabiegami (np.: wybielaniem zębów w Radomiu) cechuje pełen profesjonalizm, dzięki czemu pacjent może się czuć zaopiekowany.

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Odbudowa złamanych zębów Radom

Złamany, ukruszony lub pęknięty ząb to poważny problem, który zaniedbany może przysporzyć nam wiele problemów zdrowotnych. Dlatego, jeżeli Twój ząb ulegnie uszkodzeniu, musisz jak najszybciej udać się do gabinetu dentystycznego. 

Im szybciej profesjonalista postawi diagnozę, tym większe masz szansę na odbudowę złamanego zęba. Pamiętaj, że nieleczony ząb będzie stawał się coraz słabszy, co w konsekwencji doprowadzi do rozwoju choroby, stanu zapalnego, a nawet całkowitej utraty zęba – którego można było uratować. Zapraszamy na leczenie i odbudowę zębów w Radomiu

Pęknięty ząb – przyczyny

Odbudowa zębów w Radomiu to sposób na piękny uśmiech i pełen komfort w funkcjonowaniu zęba. Szkliwo, którym pokryte są nasze zęby, jest najmocniejszą tkanką w ludzkim ciele. Jednak nawet pomimo tego, może on ulec uszkodzeniu. Dzieję się tak zazwyczaj za sprawą:

 • mechanicznego uszkodzenia, spowodowanego upadkiem lub uderzeniem
 • nieodpowiedniej diety, która osłabia nasze zęby
 • braku odpowiedniej higieny, co prowadzi do pojawienia się próchnicy

Pęknięty ząb – metody leczenia

Metoda odbudowy uszkodzonego zęba, wybierana jest przez lekarza dentystę w zależności od konkretnego przypadku. Odbudowa zębów w Radomiu uwzględnia kilka opcji. Najpopularniejsze z nich to:

 • Bonding – zabieg ten polega, na odbudowie uszkodzonego zęba, przy pomocy specjalnego kompozytu stomatologicznego.
 • Licówki – to precyzyjnie wykonane płatki imitujące ząb. Wykonuje się je najczęściej z kompozytu lub porcelany.
 • Korony – to specjalne nakładki, które nakłada się na uszkodzony ząb, w celu jego ochrony oraz wzmocnienia.

.Zastanawiasz się nad leczeniem i odbudową zębów w Radomiu? W naszym gabinecie wykonujemy kompleksowe usługi. Nie martw się, pęknięty, ukruszony czy złamany ząb nie przesądza o niczym. To sytuacja, gdzie najlepiej sprawdzi się korona protetyczna. Element ten jest konieczny w sytuacji, gdy doszło do znacznych uszkodzeń. Sama odbudowa zęba ma nie tylko wpłynąć na wygląd zęba (to nie tylko estetyka), ale przede wszystkim na jego funkcjonalność. Jest to często konieczne, gdy ząb uległ znacznemu zniszczeniu i nie jest możliwe swobodne gryzienie i przeżuwanie pokarmu. Odbudowany ząb z pewnością przyniesie oczekiwany efekt i komfort.

Przyczyną większości chorób zębów jest zazwyczaj próchnica. To właśnie nieleczona próchnica potrafi doprowadzić jamę ustną do stanu, który będzie następnie stanowił wyzwania dla stomatologów. Próchnica powoduje ubytek twardych tkanek zębów. Warto jednak wiedzieć, że wszelkie ubytki, nie muszą powstawać tylko i wyłącznie z winy rozwijającej się próchnicy. Ubytki mogą powstawać także, gdy pacjent ma zdrowe zęby. Uszkodzenia szkliwa mogą być spowodowane mechanicznym ukruszeniem lub chemicznym.

Leczenie zębów jest konieczne, gdy dzieje się coś niepokojącego. Znacznie lepiej jest zapobiegać, aniżeli leczyć, dlatego regularne wizyty będą w stanie kontrolować stan jamy ustnej. Na wypadek sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia zęba, ukruszenia czy połamania jego większej części, warto natychmiast zwrócić się do gabinetu stomatologicznego, aby dopasować najlepszą metodę przeciwdziałania. Oczywiście leczenie jest typowe, dla stanów chorobowych. Nasi dentyści skutecznie analizują, dopasowują metodę leczenia i wdrażają metodę. Dzięki temu leczenie jest skuteczne. Wykorzystywane są różne metody zarówno leczenia zębów, jak i odbudowywania ich np. po leczeniu kanałowym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, ponieważ nasz specjalistyczny gabinet stomatologiczny w Radomiu w którym mamy wykwalifikowanych chirurgów stomatologów z Radomia,  zajmuje się protetyką w Radomiu, jak i innymi zabiegami (np.: wybielaniem zębów w Radomiu)

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Leczenie próchnicy Radom

Problem próchnicy dotyka niemal 95% dorosłych Polaków. Pojawienie się próchnicy, prowadzi do stopniowego odwapnienia i rozpadu tkanek twardych zęba.

Główną przyczyną powstawania próchnicy są bakterie rozkładające cukry. Jeżeli nasza dieta, bogata jest w słodycze, słodkie owoce albo też często pijemy słodzoną kawę, herbatę lub inne słodkie gazowane napoje i jednocześnie nie dbamy odpowiednio o higienę naszej jamy ustnej, wtedy jesteśmy na prostej drodze do nabawienia się próchnicy.

Początkowo próchnica rozwija się niewinnie. Bakterie rozkładające cukier w naszej jamie ustnej, powodują powstanie kwasów rozpuszczających szkliwo. Z czasem, szkliwo naszych zębów staje się porowate, co sprawia, że jeszcze więcej bakterii dostaje się do zęba, a z czasem pojawia się nam ubytek.

Objawy próchnicy zębów

Próchnica zębów, dzieli się na dwa typy, a każdy z nich charakteryzuje się innymi objawami.

 • Próchnica początkowa – ma postać białych lub ciemnych plan na powierzchni szkliwa. Z czasem w miejscu pojawienia się próchnicy, dochodzi do ubytku zęba.
 • Próchnica głęboka – późniejsza faza próchnicy. Oprócz powyższych objawów, dochodzi tutaj także do wrażliwości na skrajne temperatury, a także na słodkie oraz kwaśne smaki. Jeżeli pozwolimy, aby próchnica głęboka rozwijała się dalej, wtedy z czasem ząb zacznie boleć samoistnie lub podczas nagryzania.

Jak można leczyć próchnicę?

W naszej prywatnej klinice stomatologicznej, wykorzystujemy dwa sposoby leczenia próchnicy. Są to:

 • Remineralizacja – metoda ta jest zupełnie bezbolesna, jednak możliwa do wykorzystania jedynie w przypadku próchnicy początkowej. Podczas zabiegu, na białe lub ciemne plamki, nakładany jest specjalny preparat, który usuwa próchnicę. Warto pamiętać, że w celu całkowitego pozbycia się próchnicy, zabieg remineralizacji zazwyczaj trzeba wykonywać kilkukrotnie.
 • Plombowanie – jest to inwazyjna metoda leczenia, polegająca na oczyszczeniu ubytku z bakterii oraz chorej tkanki, a następnie odbudowaniu zęba przy pomocy specjalnych materiałów. Dzięki nowoczesnej aparaturze oraz wysokiej jakości środkom znieczulającym, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki komfort przeprowadzenia zabiegu.

🦷 Dentysta Radom – Gabinet Stomatologiczny Korona Dent

Zostań naszym następnym Zadowolonym Klientem

Warto zaufać dentystom, którzy doskonale znają się na swojej pracy i zapewnią Ci kompleksowe wsparcie, niezależnie od tego, czy zgłaszasz się do gabinetu stomatologicznego czy interesuje Cię stomatologia estetyczna.