Cennik

Cennik usług jest ustalany indywidualnie.

+48 885 102 525

Dbanie o zdrowy i piękny uśmiech nie musi być trudne, ani bolesne. Regularne wizyty w najlepszym gabinecie stomatologicznym, gdzie atmosfera jest przyjemna, oznacza, że pacjent wychodzi z kliniki zadowolony i uśmiechnięty. Stawiamy na komfort pacjenta, wykorzystując skuteczne metody znieczulenia.

Oferta gabinetu KoronaDent

Usługi w prywatnym gabinecie stomatologicznym KoronaDent to jakość i obsługa na najwyższym poziomie. Oferowany zakres usług obejmuje liczne zabiegi wykonywane przez doświadczonego dentystę z Radomia. Cennik usług uwzględnia zarówno leczenie, działania profilaktyczne, jak i protetykę. Wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza to cechy najlepszego stomatologa w Radomiu. Cennik oferowany przez nasz gabinet uwzględnia również zabiegi chirurgiczne, a także wybielanie zębów.

W naszej ofercie leczenie kanałowe nie jest jedyną propozycją. Zajmujemy się leczeniem próchnicy, odbudową złamanych zębów, ale przede wszystkim leczymy kanałowo.

W ofercie profilaktyki zębów oferujemy Państwu: lakowanie, piaskowanie, scaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego, fluoryzację wraz z lakierowaniem. Przeprowadzamy także instruktaż ukazujący dbanie o higienę.

Znajdą Państwo u nas także możliwość wykonania licówek pełnoceramicznych, korony i mosty cyfrowe, inlay i onlay, czyli wkłady i nakłady będące alternatywą do klasycznych koron. Wykonujemy także nakładki ortodontyczne.

W cenniku naszych usług znajdą Państwo również opcję wybielania zębów. Oferujemy dwie metody wybielania: nakładkową i gabinetową. W zależności od wyboru metody efekty dostrzegalne są w niedługim czasie po przeprowadzeniu zabiegu.

Wybielanie metodą gabinetową pozwoli Państwu cieszyć się pięknym i białym uśmiechem przez dłuższy okres, nawet do 3 lat.

W ofercie chirurgii stomatologicznej wyszczególniamy kilka wariantów. Oferujemy ekstrakcję zębów, w  przypadku, kiedy nie ma szans na uratowanie zęba. Wykonujemy także usuwanie “ósemek”, co nie należy do najłatwiejszego zadania. W przypadku zębów zatrzymanych proponujemy Państwu usuwanie metodą chirurgiczną. Pomagamy także w zwalczaniu innych dolegliwości jamy ustnej, między innymi usuwamy torbiele. Wykonujemy również resekcję korzeni.

W przypadku ubytków oferujemy wstawianie implantów, znane pod hasłem zabiegów implantologicznych. Podczas przygotowania do zabiegów protetycznych lub implantologicznych oferujemy także korektę tkanek miękkich i kostnych. Więcej szczegółów znajdą Państwo pod telefonem: +48 885 102 525