Piaskowanie Radom

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

Piaskowanie zębów jest to zabiegiem oczyszczający, którego celem jest dotarcie do trudno dostępnych, zabrudzonych miejsc, gdzie nie dotrzemy przy codziennym myciu zębów szczoteczką.

Poprawnie wykonane piaskowanie zębów usunie przebarwienia z powierzchni zęba, a także  nie doprowadzi do rozwoju bakterii w trudno dostępnych miejscach. Piaskowanie zębów, jest traktowane jako zabieg profilaktyczny, który wykonywany jest jedynie wtedy, gdy na zębach jest wyraźnie widoczny osad.

Dla kogo jest zabieg piaskowania zębów?

Z zabiegu piaskowania zębów, korzystają zwykle osoby palące papierosy, a także osoby, które spożywają duże ilości kawy oraz herbaty. Produkty te, w znacznym stopniu przyczyniają się do powstawania płytki nazębnej.
Piaskowanie zębów, zaleca się także wykonywać u osób, które noszą aparat ortodontyczny lub u osób, które posiadają wady zgryzu, w szczególności cierpiące na tak zwane stłoczenie zębów.

Po piękny uśmiech zapraszamy do nas!

Zakres usług gabinetu stomatologicznego w Radomiu jest bardzo szeroki. Sprawdź, jakie usługi świadczą dentyści.

Profilaktyka

Warto dbać o swoje zęby, nie tylko, gdy odczuwasz ból i dyskomfort. Działania profilaktyczne przeprowadzane przez doświadczonych dentystów pozwolą Ci cieszyć się pięknym uśmiechem bez ubytków.

Leczenie

Nowoczesny sprzęt, jakim dysponuje gabinet, jest niezastąpiony także podczas leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej. Eliminacja ubytków jest również konieczna przed wykonaniem zabiegów w ramach stomatologii estetycznej.

Protetyka

Gabinet stomatologiczny w Radomiu świadczy również usługi protetyczne. Wykonujemy korony i mosty cyfrowe, licówki pełnoceramiczne oraz wkłady i nakłady protetyczne (inlay i onlay), i protezy bezklamrowe - na zatrzaskach.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem jamy ustnej przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz lup i mikroskopu.

W ramach naszych usług oferujemy:

  • ekstrakcję zębów,
  • usuwanie "ósemek",
  • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych,
  • usuwanie torbieli,
  • resekcję korzeni,
  • zabiegi implantologiczne
  • korekta tkanek miękkich i tkanki kostnej w celu przygotowania przed leczeniem protetycznym i implantologicznym

W gabinecie możesz skorzystać z leczenia operacyjnego, które dentyści przeprowadzają przy użyciu lup, mikroskopu i innego specjalistycznego sprzętu. Takie zabiegi są niezbędne, jeśli zachodzi konieczność usunięcia ósemek, resekcji torbieli, operacyjnego usunięcia zębów zatrzymanych. Chirurgia stomatologiczna to także ważny element leczenia implantologicznego i protetycznego.

Stomatologia pod mikroskopem

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, dysponujemy nowoczesnym mikroskopem, dzięki któremu możemy wykonywać zabiegi, z bardzo dużą dokładnością. Najpopularniejsze zabiegi z wykorzystaniem mikrokopu to:

  • leczenie kanałowe (endodoncja)
  • chirurgii stomatologicznej
  • przy leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej

Oferta gabinetu w Radomiu jest bardzo szeroka, a nasi dentyści są gotowi na najtrudniejsze wyzwania!