Korona Dent

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

Nie spodziewałem się, że u dentysty może być tak miło. Przesymoatyczna pani doktor skutecznie odwróciła moją uwagę od zabiegu, który przebiegł bardzo szybko i bezboleśnie. Serdecznie polecam!
Ireneusz

Jestem bardzo zadowolona. Super gabinet, bardzo miła obsługa, bezbolesne leczenie i konkurencyjne ceny.
Renata

Doktor Agnieszka to najmilsza dentystka jaką znam. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Najpierw leczyłam się u niej ja, teraz na wizyty kontrolne chodzą do jej gabinetu moje dzieci, od dawna nie mamy żadnych problemów z zębami.
Agnieszka

Zawsze bałem się dentysty i bólu związanego z leczeniem. Okazało się, że w Korona Dent zabieg leczenia kanałowego odbył się zupełnie bezboleśnie i w miłej atmosferze.
Krzysztof

Bardzo polecam gabinet pani doktor. Po kilku wizytach u innych lekarzy trafiłam wreszcie do Koronadent i dopiero tu znalazłam profesjonalne rozwiązanie problemu z moimi zębami.
Jarosław

Po piękny uśmiech zapraszamy do nas!

Zakres usług gabinetu stomatologicznego w Radomiu jest bardzo szeroki. Sprawdź, jakie usługi świadczą dentyści.

rodzina

Profilaktyka

Warto dbać o swoje zęby, nie tylko, gdy odczuwasz ból i dyskomfort, pomoże w tym nasz dentysta w Radomiu. Działania profilaktyczne przeprowadzane przez doświadczonych dentystów w gabinecie dentystycznym w Radomiu pozwolą Ci cieszyć się pięknym uśmiechem bez ubytków.

leczenie zębów

Leczenie

Nowoczesny sprzęt, jakim dysponuje klinika dentystyczna w Radomiu, jest niezastąpiony także podczas leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej. Eliminacja ubytków jest również konieczna przed wykonaniem zabiegów w ramach stomatologii estetycznej.

licówki

Protetyka

Gabinet stomatologiczny oferujący m.in. piaskowanie zębów w Radomiu świadczy również usługi protetyczne. Wykonujemy korony i mosty cyfrowe, licówki pełnoceramiczne oraz wkłady i nakłady protetyczne (inlay i onlay), i protezy bezklamrowe - na zatrzaskach.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem jamy ustnej przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz lup i mikroskopu.

W ramach naszych usług oferujemy:

  • ekstrakcję zębów,
  • usuwanie "ósemek",
  • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych,
  • usuwanie torbieli,
  • resekcję korzeni,
  • zabiegi implantologiczne
  • korekta tkanek miękkich i tkanki kostnej w celu przygotowania przed leczeniem protetycznym i implantologicznym

W gabinecie możesz skorzystać z leczenia operacyjnego, które dentyści przeprowadzają przy użyciu lup, mikroskopu i innego specjalistycznego sprzętu. Takie zabiegi są niezbędne, jeśli zachodzi konieczność usunięcia ósemek, resekcji torbieli, operacyjnego usunięcia zębów zatrzymanych. Chirurgia stomatologiczna to także ważny element leczenia implantologicznego i protetycznego.

Stomatologia pod mikroskopem

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, dysponujemy nowoczesnym mikroskopem, dzięki któremu możemy wykonywać zabiegi, z bardzo dużą dokładnością. Między innymi leczenie kanałowe w Radomiu przeprowadzamy z wykorzystaniem tego specjalistycznego sprzętu. Najpopularniejsze zabiegi z wykorzystaniem mikrokopu to:

  • leczenie kanałowe (endodoncja)
  • chirurgii stomatologicznej
  • przy leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej

Oferta gabinetu w Radomiu jest bardzo szeroka, a nasi dentyści są gotowi na najtrudniejsze wyzwania!