Licówki pełnoceramiczne Radom

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

Jeżeli chcesz w szybki i bezbolesny sposób poprawić wygląd swojego uśmiechu, to zastosowanie licówek wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Dzięki wykorzystaniu licówek pełnoceramicznych, jesteśmy w stanie w jednym momencie rozwiązać problem nieestetycznych przebarwień, z którymi nie poradzi sobie nawet inwazyjne wybielanie zębów. Dobrze przygotowane i założone licówki, poprawią kształt i kolor przedniej powierzchni zębów. Licówki w Radomiu, w gabinecie Korona Dent zwykle zakładamy na zęby od 1 do 3, 4, 5, a nawet 6, w każdym łuku zębowym.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że licówki w Radomiu, pełnoceramiczne są najmniej inwazyjną metodą kosmetycznej odbudowy uzębienia. Każda licówka pełnoceramiczna przypomina kształtem cienki płatek, który nakłada się na zewnętrzną, wargową część zębów pacjenta.

Przyklejanie licówek – Radom

 

Przygotowując ząb do licówek, powierzchnia zęba jest minimalnie opracowywana – szlifowana – lub wcale. Te cieniutkie porcelanowe nakładki – płatki porcelany – przyklejone są na własne zęby, co sprawia, że Twój uśmiech będzie promienny i jasny.

Licówka pełnoceramiczna ma podobną budowę jak naturalny ząb, czyli zbudowana jest z warstwy szkliwa oraz z zębiny porcelanowej. Na chwilę obecną, jest to najdoskonalszy i najzdrowszy naturalny materiał dla tkanek naszych zębów.

Licówki

Dlaczego warto założyć licówki?

Licówki w Radomiu pozwalają przede wszystkim szybko i małoinwazyjnie poprawić wygląd naturalnych zębów. Jest to więc idealny wybór dla osób, które nie są zadowolone ze stanu swojego uzębienia – na przykład z jego kształtu lub koloru.

Śnieżnobiały równy uśmiech może poprawiać pewność siebie i stanowi wizytówkę jego właściciela. Właśnie dlatego z licówek już od lat korzystają przedstawiciele branży medialnych, aktorzy, prezenterzy czy biznesmeni.

Obecnie licówki (Radom – tutaj je wykonujemy) są znacznie bardziej dostępne. Może się na nie zdecydować każdy, kto chce poprawić wygląd swojego uzębienia bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Zwykle nie ma przeciwwskazań do ich założenia, a proces przygotowania się do zabiegu nie jest uciążliwy dla pacjenta. Jedyne, co należy wykonać przed zabiegiem założenia licówek w Radomiu, to wyleczenie ubytków w zębach. Nie możemy założyć licówek na zęby objęte próchnicą. Przed zabiegiem zalecane jest również wykonanie piaskowania zębów i skalingu. Skaling to zabieg usuwania kamienia nazębnego. Tak przygotowane uzębienie będzie gotowe do założenia licówek. W Radomiu w naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy bardzo dużo zabiegów z wykorzystaniem licówek pełnoceramicznych. Cieszą się one bardzo dużym powodzeniem. Licówki można dopasować nie tylko pod względem idealnego koloru uzębienia, ale również i kształtu. Z tego względu popularność tego produktu wzrasta. W łatwy, prosty i nieinwazyjny sposób można sprawić, że uzębienie będzie miało piękny kształt i jasny kolor. Poza tym licówki w Radomiu to nie tylko popularna metoda na piękny uśmiech. Materiał wykorzystany do produkcji licówek sprawia, że wyglądem przypominają naturalny zęby. Są więc trudne do wykrycia przez osoby trzecie. Nie trzeba przekonywać, że zabieg klejenia licówek daje niesamowite efekty, a co najważniejsze wpływa na pewność siebie pacjenta.

Dlaczego warto zdecydować się na licówki?

 1. Idealnie naśladują wygląd naturalnych zębów.
 2. To najzdrowszy dla pacjenta sposób poprawienia wyglądu zębów.
 3. Ich założenie jest małoinwazyjne.
 4. Zabieg nakładania licówek nie wiąże się z bólem ani dyskomfortem.
 5. Zapewniają długotrwały efekt estetycznego uzębienia.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące takiego zabiegu, warto skonsultować je ze specjalistą. Protetyk wyjaśni Ci dokładny przebieg procesu oraz doradzi, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Gwarancja komfortu i skuteczności w Korona Dent

Gabinet Korona Dent w Radomiu to miejsce, w którym zajmujemy się zakładaniem licówek już od wielu lat. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie i wykorzystują nowoczesne narzędzia i materiały protetyczne.

W przypadku licówek kluczową kwestią jest ich właściwe dobranie i profesjonalne założenie. Gwarantujemy, że każdy zabieg daje długotrwałe efekty – bez obawy o uszkodzenie nałożonego elementu.

Pacjenci mogą liczyć na kompleksowy zakres usług, które zawsze są poprzedzone wywiadem medycznym oraz rozpoznaniem ich potrzeb i oczekiwań. Przyklejanie licówek w naszym gabinecie nie wiąże się z bólem ani dyskomfortem.

Zadbamy o Twoje dobre samopoczucie i odpowiemy na każde pytanie, które będziesz chciał nam zadać. Warto powierzyć swój uśmiech w ręce profesjonalistów.

Po piękny uśmiech zapraszamy do nas!

Zakres usług gabinetu stomatologicznego w Radomiu jest bardzo szeroki. Sprawdź, jakie usługi świadczą dentyści.

rodzina

Profilaktyka

Warto dbać o swoje zęby, nie tylko, gdy odczuwasz ból i dyskomfort, pomoże w tym nasz dentysta w Radomiu. Działania profilaktyczne przeprowadzane przez doświadczonych dentystów w gabinecie dentystycznym w Radomiu pozwolą Ci cieszyć się pięknym uśmiechem bez ubytków.

leczenie zębów

Leczenie

Nowoczesny sprzęt, jakim dysponuje klinika dentystyczna w Radomiu, jest niezastąpiony także podczas leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej. Eliminacja ubytków jest również konieczna przed wykonaniem zabiegów w ramach stomatologii estetycznej.

licówki

Protetyka

Gabinet stomatologiczny oferujący m.in. piaskowanie zębów w Radomiu świadczy również usługi protetyczne. Wykonujemy korony i mosty cyfrowe, licówki pełnoceramiczne oraz wkłady i nakłady protetyczne (inlay i onlay), i protezy bezklamrowe - na zatrzaskach.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem jamy ustnej przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz lup i mikroskopu.

W ramach naszych usług oferujemy:

 • ekstrakcję zębów,
 • usuwanie "ósemek",
 • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych,
 • usuwanie torbieli,
 • resekcję korzeni,
 • zabiegi implantologiczne
 • korekta tkanek miękkich i tkanki kostnej w celu przygotowania przed leczeniem protetycznym i implantologicznym

W gabinecie możesz skorzystać z leczenia operacyjnego, które dentyści przeprowadzają przy użyciu lup, mikroskopu i innego specjalistycznego sprzętu. Takie zabiegi są niezbędne, jeśli zachodzi konieczność usunięcia ósemek, resekcji torbieli, operacyjnego usunięcia zębów zatrzymanych. Chirurgia stomatologiczna to także ważny element leczenia implantologicznego i protetycznego.

Stomatologia pod mikroskopem

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, dysponujemy nowoczesnym mikroskopem, dzięki któremu możemy wykonywać zabiegi, z bardzo dużą dokładnością. Między innymi leczenie kanałowe w Radomiu przeprowadzamy z wykorzystaniem tego specjalistycznego sprzętu. Najpopularniejsze zabiegi z wykorzystaniem mikrokopu to:

 • leczenie kanałowe (endodoncja)
 • chirurgii stomatologicznej
 • przy leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej

Oferta gabinetu w Radomiu jest bardzo szeroka, a nasi dentyści są gotowi na najtrudniejsze wyzwania!