Korony i Mosty cyfrowe Radom

Udowadniamy, że wizyta u dentysty może być przyjemnością!

PROTETYKA CYFROWA to najdoskonalsze rozwiązanie koron i mostów!

Korony protetyczne niemal w 100% przypominają naturalne zęby.
Stosuje się je w przypadku bardzo zniszczonego uzębienia, po leczeniu kanałowym oraz w formie mostu do uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów.
Najnowocześniejszym rozwiązaniem są porcelanowe korony cyfrowe, wykonywane w systemie Lava.

Korony cyfrowe Lava, to uzupełnienia bez metalu, spełniające wszystkie, estetyczne oczekiwania Pacjentów.

Innowacyjność koron cyfrowych wynika z dwóch głównych elementów:

 1. zastosowania wspomagania komputerowego, przy ich projektowaniu i wykonywaniu (CAD/CAM),
 2. stosowanego materiału, którym jest tlenek cyrkonu.
Z połączenia tych dwóch czynników, wynika szereg zalet koron cyfrowych LAVA: estetyka, precyzja, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Estetyka w każdym uzupełnieniu cyfrowym jest doskonała.

System LAVA

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, wykorzystujemy innowacyjny system LAVA. System ten, oparty jest na technologii cyfrowej CAD/CAM, który pozwala na wykonywanie pełnoceramicznych uzupełnień protetycznych.
Zastosowanie systemu LAVA, pozwala na wykonywanie biozgodnych, naturalnie wyglądających i estetycznych uzupełnień.

 

Co wyróżnia system LAVA?

Tradycyjne korony zawierają w sobie metal co sprawia, że mają ciemne zabarwienie i nie przepuszczają światła. Na szczęście, korony i mosty LAVA, są wykonywane z naturalnych materiałów i niemal w 100% przypominają prawdziwe zęby. Dzięki systemowi LAVA, nawet uśmiechając się w pełnym słońcu nikt nie odróżni ich od naturalnych zębów.

Oprócz tego, pełnoceramiczne korony i mosty Lava, są bezpieczne dla alergików, a dzięki precyzyjnemu skanowaniu i cyfrowemu projektowaniu każdej podbudowy, korony idealnie pasują do zęba – nie poczujesz żadnej różnicy!

Po piękny uśmiech zapraszamy do nas!

Zakres usług gabinetu stomatologicznego w Radomiu jest bardzo szeroki. Sprawdź, jakie usługi świadczą dentyści.

rodzina

Profilaktyka

Warto dbać o swoje zęby, nie tylko, gdy odczuwasz ból i dyskomfort, pomoże w tym nasz dentysta w Radomiu. Działania profilaktyczne przeprowadzane przez doświadczonych dentystów w gabinecie dentystycznym w Radomiu pozwolą Ci cieszyć się pięknym uśmiechem bez ubytków.

leczenie zębów

Leczenie

Nowoczesny sprzęt, jakim dysponuje klinika dentystyczna w Radomiu, jest niezastąpiony także podczas leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej. Eliminacja ubytków jest również konieczna przed wykonaniem zabiegów w ramach stomatologii estetycznej.

licówki

Protetyka

Gabinet stomatologiczny oferujący m.in. piaskowanie zębów w Radomiu świadczy również usługi protetyczne. Wykonujemy korony i mosty cyfrowe, licówki pełnoceramiczne oraz wkłady i nakłady protetyczne (inlay i onlay), i protezy bezklamrowe - na zatrzaskach.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem jamy ustnej przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz lup i mikroskopu.

W ramach naszych usług oferujemy:

 • ekstrakcję zębów,
 • usuwanie "ósemek",
 • chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych,
 • usuwanie torbieli,
 • resekcję korzeni,
 • zabiegi implantologiczne
 • korekta tkanek miękkich i tkanki kostnej w celu przygotowania przed leczeniem protetycznym i implantologicznym

W gabinecie możesz skorzystać z leczenia operacyjnego, które dentyści przeprowadzają przy użyciu lup, mikroskopu i innego specjalistycznego sprzętu. Takie zabiegi są niezbędne, jeśli zachodzi konieczność usunięcia ósemek, resekcji torbieli, operacyjnego usunięcia zębów zatrzymanych. Chirurgia stomatologiczna to także ważny element leczenia implantologicznego i protetycznego.

Stomatologia pod mikroskopem

W naszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej, dysponujemy nowoczesnym mikroskopem, dzięki któremu możemy wykonywać zabiegi, z bardzo dużą dokładnością. Między innymi leczenie kanałowe w Radomiu przeprowadzamy z wykorzystaniem tego specjalistycznego sprzętu. Najpopularniejsze zabiegi z wykorzystaniem mikrokopu to:

 • leczenie kanałowe (endodoncja)
 • chirurgii stomatologicznej
 • przy leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej

Oferta gabinetu w Radomiu jest bardzo szeroka, a nasi dentyści są gotowi na najtrudniejsze wyzwania!