48 344 83 96 lub 885 10 25 25 klinika@koronadent.pl

5 kroków do idealnego selfie!

Szacuje się, że przez ostatnie dwa lata liczba selfie w Internecie wzrosła o 170 procent. Podpowiadamy jak sprawić, by nasze zdjęcie było idealne!

summer holidays, vacation, happy people concept - group of friends taking selfie with cell phone on the beach

KROK 1

Zadbaj o dobre oświetlenie. Źródło światła powinno być przed tobą, najlepiej na wysokości oczu lub wyżej. Najlepiej gdyby światło było rozproszone – w pokoju można w tym celu przesłonić okno zasłonką. Wieczorem można użyć lampki biurkowej. Unikaj flesha.

KROK 2

Staraj się nie używać głównej kamery i lustra. Bardzo łatwo można przeoczyć jakiś brak estetyki w odbiciu. Skarpetka wystająca z szuflady może odwrócić uwagę od nawet najpiękniejszej figury. 🙂

KROK 3

Zadbaj o interesujące i estetyczne tło. Najlepiej żeby było to coś charakterystycznego dla ciebie lub momentu, miejsca czy historii, którą ilustrujesz. Uważaj na mistrzów drugiego planu!

KROK 4

Pokaż coś nowego – fryzurę, okulary. Fotografuj na wprost. Staraj się wyglądać naturalnie – uśmiechaj się. No właśnie… I najważniejsze!

KROK 5

Teraz najważniejsze! Zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech! Pomyśl o wybielaniu zębów przed wyjazdem na wakacje. Unikniesz tym sposobem przykrych niespodzianek i zapewnisz sobie świetny wygląd na zdjęciach. Czy wiesz, że możesz taki zabieg szybko przeprowadzić w swoim domu? Sprawdź ofertę wybielania KoronaDent i uśmiechaj się!